Već nekoliko dana građani prijavljuju prisustvo lisice u užem centru grada. Kako nam jutros javljaju čitatelji, lisica je viđena u blizini Doma zdravlja, i to sa ulovljenim golubom u ustima.
Pozivamo građane na povećan oprez, posebno u ranim jutarnjim i kasnim večernjim satima. Preporučujemo da se ne pokušava približavati životinji niti je tjerati, te da se eventualne nove dojave upute nadležnim službama.